Atsisveikinimo žodžius M. Ginobiliui pasakė ir L. Messi

San Antonijaus „Spurs“ ekipos fanai neseniai sulaukė skaudaus smūgio – komandos simboliu tapęs Manu Ginobilis baigia profesionalo karjerą.

Nuo 2002-ųjų „Spurs“ garbę gynęs krepšininkas tapo ne tik „Spurs“ komandos fanų numylėtiniu, tačiau viso krepšinio pasaulio.

Keturiskart NBA čempionas sulaukė gražių žodžių, tiek iš NBA žvaigždžių, tiek iš žinomiausių Lietuvos krepšininkų, o dabar jam atskirai padėkojo ir vienas geriausių planetos futbolininkų Lionelis Messi.

„Manu, ačiū, kad privertei mus taip mėgautis krepšiniu. Viskas nebebus taip pat, kai tavęs nebus aikštėje. Linkiu tau visko geriausio kitame tave gyvenimo etape“, – rašė L. Messi savo tautiečiui.

L. Messi apie savo tautietį yra kalbėjęs ir savo biografinėje knygoje, kurią parašė 2013-aisiais.

„Aš labai didžiuojuosi, kai girdžiu žurnalistus sakančius, kad Manu yra krepšinio Messsi. Tiesą sakant, jie visi turėtų sakyti, kad aš esu futbolo Manu“, – tuomet rašė L. Messi.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts