Kuriozas NBA lygoje: grubią klaidą arbitrai taisė anuliuodami sėkmingą „Knicks“ ataką bei atsukdami laiką atgal (VIDEO)

Dėl savo klaidų daugybę kritikos gaunantys NBA arbitrai sekmadienio vakarą dar kartą nemaloniai priminė apie save rungtynėse tarp „Knicks“ ir „Hawks“, kai po grubios klaidos jie situaciją taisė anuliuodami Niujorko komandos sėkmingą ataką ir atsukdami laiką atgal.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 3 minutes ir 49 sekundes, teisėjai sušvilpė abejotiną pražangą prieš Kentą Bazemore‘ą, kuris atakavo iš trijų taškų zonos. Puolėjas prametė pirmus du metimus ir po antrojo komandos pratęsė žaidimą, kai visi trys arbitrai pamiršę, jog turėjo būti metamos trys baudos, leido jiems netrukdomiems pratęsti žaidimą.

Kitoje atakoje Timas Hardaway jaunesnysis įdėjo į krepšį su to paties K. Bazemoro pražanga, tačiau tuomet arbitrams buvo priminta apie tai, jog „Hawks“ žaidėjas neišmetė visų jam priklausiusių baudos metimų ir pasitarę teisėjai nusprendė leisti krepšininkui atlikti jam skirtą metimą. Negana to, arbitrai taip pat nusprendė anuliuoti „Knicks“ ataką bei sugrąžinti prabėgusias 17 sekundžių.

„Knicks“ krepšininkų nelaimei, po šios kuriozinės situacijos „Hawks“ pradėjo spurtą, po kurio iškovojo pergalę 99:96, o svarbiausią rungtynių metimą likus žaisti šešioms sekundėms pataikė tas pats K. Bazemoras.

Po mačo rungtynių arbitrai savo sprendimą teisino NBA taisyklėmis.

„Po dviejų baudos metimų žaidimas prasitęsė klaidingai. Vėliau mums buvo priminta, jog turėjo būti atliktas dar vienas papildomas baudos metimas. Pagal NBA taisykles, jei neprabėgo 24 sekundės, viskas turi būti grąžinta iki tos situacijos, kuri buvo iki atliekant neskirtą baudos metimą, o visas aikštėje įvykęs veiksmas būna anuliuojamas“, – teigė rungtynių arbitras Patas Fraheris.

Nors po mačo socialiniuose tinkluose „Knicks“ gerbėjai kritikavo teisėjų darbą, šeimininkų treneris Jeffas Hornecekas teigė, jog dėl pralaimėjimo kalta pati jo komanda.

„Be abejo, tai buvo svarbus epizodas, tačiau mes vis tiek patys išvaistėme savo persvarą. Mes nieko nesakome apie teisėjus. Tai tik žaidimo dalis. Jei tai būtų nutikę likus žaisti penkias sekundes, galbūt tuomet viskas būtų visai kitaip“, – teigė amerikietis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts