L. Dončičiaus ir K. Porzingio duetas sutriuškino „Thunder“

Europietiška Dalaso „Mavericks“ ekipa pasiekė triuškinamą pergalę namuose, kur nugalėjo Oklahomos miesto „Thunder“ krepšininkus rezultatu 107:70 (29:19, 28:19, 25:19, 25:13).

Jau nuo pirmo kėlinio matėsi namų ekipos pranašumas, kuris tik didėjo su kiekvienu ketvirčiu. Svečiai pasižymėjo tokiu pačiu taškų skaičiumi kiekvieną kėlinį, išskyrus  paskutinį, kuriame jie sužaidė dar prasčiau.

Luka Dončičius per 27 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Kristaps Porziņģis per 26 minutes surinko 17 taškų bei atkovojo 13 kamuolių.

Pralaimėtojų gretose po 16 taškų surinko D. Gallinaris ir Shai Gilgeous.