„Neptūno“ pergalė prieš „Juventus“ pažymėta puikiu S. Galdiko pasirodymu (VIDEO)

LKL.lt

Simas Galdikas sužaidė geriausias rungtynes nuo 2014 metų sausio mėnesio, o jo vedama Klaipėdos „Neptūno“ ekipa iškovojo pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje tik po atkaklios kovos 90:81 parklupdė Utenos „Juventus“ komandą.

S. Galdikas per 25 minutes pelnė 19 taškų, pataikydamas net 13 baudos metimų iš 14 bandymų, atkovojo 9 ir perėmė vieną kamuolį, išprovokavo 9 varžovų pražangas bei surinko 30 naudingumo balų.

Renaldo Seibučio sąskaitoje buvo 18 taškų, o Edgaras Želionis (10 atk. kam.), Jerry Johnsonas ir Vytautas Šulskis surinko po 14 taškų.

Debiutines rungtynes „Neptūno“ gretose sužaidė amerikietis Jameelis McKay'us. Aukštaūgis per 8 aikštelėje praleistas minutes taškų nepelnė, tačiau atkovojo 4 ir perėmė vieną kamuolį.

„Juventus“ komandoje išsiskyrė be keitimų žaidęs Arvydas Šikšnius, pelnęs 18 taškų. Karolis Guščikas pridėjo 16, LaRonas Dendy 11, o Dovis Bičkauskis ir Mindaugas Kupšas pelnė po 10 taškų.

Rungtynes geriau pradėjo „Juventus“ ekipa, kuri po pirmojo kėlinio turėjo minimalų pranašumą (25:24). Antrasis ketvirtis nebuvo toks rezultatyvus kaip pirmasis, o jame geriau žaidę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai – 39:35.

Po ilgosios pertraukos itin rezultatyviai žaidusi „Juventus“ komanda vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas bei prieš lemiamą ketvirtį pirmavo (65:63). Ketvirtajame kėlinyje susiėmęs „Neptūnas“ po J. Johnsono tritaškio buvo padidinęs persvarą iki dviženklės (85:74). Likusioje ketvirčio dalyje aikštės šeimininkai varžovų nebepavijo ir pergalę šventė klaipėdiečiai – 90:81.