Laukimas baigėsi: „Žalgiris“ iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje

Kauno „Žalgirio“ (1-9) ekipai pagaliau pavyko nutraukti košmarišką pralaimėjimų seriją. Lietuvos čempionai namuose 76:69 (20:12, 23:25, 17:15, 16:17) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (2-8) krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone.

Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai 4:0, tačiau „Žalgiris“ iš karto atsakė surengdami spurtą ir išsiveržė į priekį 9:4. Vis dėlto svečiams iš karto vėl pavyko išlyginti rezultatą, tačiau užtikrintas Milaknio ir Ulanovo žaidimas kėlinio pabaigoje leido kauniečiams vėl pabėgti nuo varžovų 20:12.

Antrąjį kėlinį kauniečiai ir vėl pradėjo užtikrintai ir sėkmingai užbaigdavo susikurtas atakas. Įpusėjus ketvirčiui kauniečiai turėjo rekordinę 14 taškų persvarą. Vis tik trečiojo kėlinio pradžioje Marekas Blaževičius užsidirbo ketvirtąją asmeninę pražangą ir buvo pasodintas ant suolo, o tuo pasinaudoję svečiai iš Graikijos sumažino atsilikimą.

Lemiamo ketvirčio pradžioje lengvą spurtą surengę svečiai atsilikimą sumažino vos iki 3 taškų. Vis tik kauniečiai iš karto taip pat atsakė sužaisdami sėkmingą atkarpą ir vėl atstatę dviženklį pranašumą nebeleido varžovams per daug priartėti.

Nugalėtojus į pergalę vedė arti dvigubo dublio buvęs Tyleris Cavanaugh, kuris per 22 žaidimo minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

Žalgiris“: Artūras Milaknis 13, Tyleris Cavanaugh 12, Edgaras Ulanovas 11, Marekas Blaževičius 10.

Panathinaikos“: Darylas Maconas 21, Ioannis Papapetrou 10, Okaro White'as, Howardas Sant-Roosas ir Georgios Papagiannis po 7.