Mike’as Jamesas išskrenda į JAV

Maskvos CKSA ekipos lyderis Mike’as Jamesas palieka komandą. Pranešama, kad krepšininkas artimiausiu metu paliks Rusiją ir sugrįš į Jungtines Amerikos valstijas. Tačiau, tai nereiškia, kad krepšininkas galutinai palieka CSKA klubą, mat Rusijos ekipa dar nepriėmė galutinio sprendimo dėl žaidėjo ateities.

CSKA klubas Mike’ą Jamesą praėjusią savaitę suspendavo jau antrą kartą, kai krepšininkas dar kartą susiginčijo su komandos vyriausiuoju treneriu Dimitriu Itoudžiu. Rungtynėse su Kazanės UNIKS treneris vos trečiąją rungtynių minutę pasodino ant suolo amerikietį, tačiau pastarasis nužygiavo tiesiai į rūbinę.

Pirmą kartą Jamesas buvo suspenduotas, kai Maskvos klubas neišleido jo į senelio laidotuves, tada CSKA vadovybė oficialiai atsiprašė krepšininko bei vėl leido prisijungti prie komandos.

Maskvos CSKA šiuo metu rikiuojasi trečiojoje Eurolygos turnyrinės lentelės pozicijoje ir yra užsitikrinusi vietą kitame etape.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts