„Khimki“ klubui gresia bankrotas

„Khimki" palikusios žvaigždės

Krepšinio gerbėjai, akylai sekantys Eurolygos naujienas ir matantys beviltiškus Maskvos srities „Khimki“ pasirodymus, kas savaitę regi, kokią agoniją išgyvena šis rusų klubas.

Dėl vėluojančių atlyginimų ir betvarkės klubo viduje šią Pamaskvio ekipą šiemet jau paliko visas būrys žvaigždžių, tarp kurių – Gregas Monroe, Dairis Bertans, Janis Timma, Ericas McCollumas, Stevanas Jovičius, Jonas Jerebko, Devinas Bookeris.

Sezonui įsibėgėjus iš vyriausiojo trenerio pareigų buvo atleistas ir 60-metis lietuvių treneris Rimas Kurtinaitis.

Vis dėlto, nepanašu, kad „Khimki“ situacija gali pagerėti. Veikiau atvirkščiai. Šiuo metu Eurolyga klubo viduje atlieka auditą, o ten daug nesuvedamų galų. Rusijos žurnalistas Vasilijus Konovas rašė, jog situacija daug sudėtingesnė nei iki šiol manyta, tad realu, kad po audito „Khimki“ gali būti iškelta bankroto byla.

„Situacija yra nelengva, bet dabartines problemas bandome spręsti. Kas bus sezono pabaigoje, pamatysime. Sirgaliams visada reikia palaikyti komandą ir dėl jos jaudintis. Kalbant apie ateitį, niekas nežino, kas nutiks. “, – bendraudamas su vetos žiniasklaida optimizmą išlaikyti stengėsi „Khimki“ direktorius Pavelas Astachovas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts