L. Dončičius buvo arti trigubo dublio, tačiau rezultatyvaus J. Hardeno ir „Rockets“ įveikti nepavyko

Jaunasis slovėnas ir toliau demonstruoja pavydėtiną žaidimą NBA lygoje, tačiau vis dar yra peikiamas už taiklumą. Luka Dončičius su Dalaso „Mavericks“ (26-30) svečiuose nusileido Hiustono „Rockets“ (33-23) komandai rezultatu 104:120 (22:25, 28:39, 28:28, 26:28).

Jau nuo pirmo kėlinio Hiustono krepšininkai atrodė šiek tiek geriau, o pasibaigus antram kėliniui komandas jau skyrė daugiau nei 10 taškų. Antroje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino, tačiau „Mavericks“ taip ir nepasipriešino varžovams.

Jamesas Hardenas buvo rezultatyviausias savo komandoje ir pelnė 31 tašką bei buvo ganėtinai netoli trigubo dublio. Dar 19 taškų pridėjo Geraldas Greenas, Ericas Gordonas 18.

Pralaimėtojų gretose Luka Dončičius buvo daugiausiai taškų pelnęs žaidėjas. Jis per  37 minutes pelnė 21 tašką (5/8 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 5/9 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jalenas Brunsonas pridėjo 13, Dwight Powell 12 taškų.