L. Dončičius vėl perkopė 30 taškų sumą ir atvedė į pergalę „Mavericks“ (VIDEO)

NBA lygoje savo žaidimu visus vėl stebina jaunasis Slovėnijos talentas, kuris buvo arti savo karjeros rekordo šią naktį. Luka Dončičius su atstovaujama Dalaso "Mavericks" (22-26) ekipa namuose nugalėjo Detroito "Pistons" (21-27) krepšininkus rezultatu 106-101 (23:28, 39:26, 26:31, 18:16).

Atkakliose rungtynėse netrūko intrigos ir kiekviena komanda sužaidė po tikrai gera kėlinį. Pirmame kėlinyje svečiams labiau sekėsi ir ji turėjo susikūrė pranašumą, tačiau prieš ilgąją pertrauką namai pervsėrė rezultatą ir išsiveržė į priekį. Antroje rungtynių dalyje "Pistons" skirtumą pavyko sumažinti ir net kartą pirmauti ketvirtame kėlinyje, tačiau pergalę pasiekė namai.

L. Dončičius buvo rezultatyviausias savo komandoje ir pelnė 32 taškus (6/10 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 11/13 baudos metimai) per 36 minutes, jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, tiek pat atliko rezultatyvių perdavimų, perėmė du kamuolius, blokavo varžovo metimą, tačiau 4 suklydo ir prasižengė 3. Dennisas Smithas Jr pridėjo 19 tašku prie pergalės.

Pralaimėtojų gretose Blake Griffinas surinko 35 taškus, o Andre Drummondas 23.