L. Jamesas atvedė „Cavaliers“ į sudėtingą pergalę, „Rockets“ pergalę padovanojo C. Paulo metimas paskutinę sekundę

Praleidęs pastaruosius 9 susitikimus Klivlendo „Cavaliers“ ekipos strategas Tyronnas Lue jau sugrįžo. O jo sugrįžimo proga „Cavaliers“ 119:115 sugebėjo palaužti Vašingtono „Wizards“.

„Cavs“ ekipai teko panaikinti net 17 taškų deficitą. Likus 7 minutėms „Cavaliers“ atsiliko dar 87:104.

O dar likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos „Wizards“ pirmavo 110:100. Tačiau tada LeBronas Jamesas pelnė 6 taškus iš eilės, padėjo „Cavs“ spurtuoti 10:0 ir rezultatas tapo lygus.

Kai „Cavs“ persvėrė rezultatą, lemiamoje atakoje „Wizards“ lyderis Johnas Wallas suklydo ir taip padovanojo „Cavaliers“ ekipai pergalę.

J. Wallas dėl kelio traumos nerungtyniavo du mėnesius ir tai buvo jo trečiosios rungtynės. Šiose jis pelnė 28 taškus ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“ gretose puikiai atrodė L. Jamesas pelnęs 33 taškus (9 atk. kam., 14 rez. perd.), Jeffas Greenas pridėjo 21, Kevinas Love‘as 16, Kyle‘as Korveris 13.

„Wizards“ ekipoje J. Wallas pelnė 28 taškus, Bradley Bealas 19 (4/6 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Otto Porteris 18, o Marcusas Morrisas 15.

Tuo metu Hjustono „Rockets“ ekipa 96:94 sugebėjo palaužti Portlendo „Trail Blazers“.
„Rockets“ ekipa iškovojo jau 30-ąją pergalę per paskutines 32 rungtynes.

Šią pergalę padovanojo Chrisas Paulas, kuris likus 0,8 sekundės pelnė du taškus, kurie ir nulėmė rungtynių baigtį.

Įdomu tai, kad dar antrajame kėlinyje „Rockets“ turėjo 24 taškų persvarą ir triuškinamą persvarą išlaikė iki ketvirtojo kėlinio. Vis dėlto jame „Blazers“ spurtavo 19:2, išlygino rezultatą ir sugrąžino intrigą.

Likus 13 sekundžių James Hardenas prametė abu baudų metimus, o likus 6 sekundėms Patas Connaughtonas išlygino rezultatą. Po C. Paulo dvitaškio, atsakyti dar bandė C.J. McCollumas bet jo metimas buvo netikslus.

„Blazers“ ekipa šiose rungtynėse vertėsi be čiurnos traumą besigydančio Damiano Lillardo.

„Rockets“ ekipoje C. Paulas pelnė 27 taškus, J. Hardenas 24, Clintas Capela 11 (10 atk. kam.).

„Blazers“ gretose C.J. McCollumas pelnė 16 taškų, Jusufas Narkičius ir Wade‘as Baldwinas po 14.

Bruklino „Nets“ 119:111 Milvokio „Bucks“
Los Andželo „Clippers“ 95:117 Jutos „Jazz“
Minesotos „Timberwolves“ 96:100 Denverio „Nuggets“