L.Jamesas savo vardą dar kartą įrašė į krepšinio istoriją

Lebronos Jamesas įstojo į sporto milijardierių klubą

Krepšinio „karalius“ Lebronas Jamesas pasiekė dar vieną įspūdingą pasiekimą. Visam pasauliui gerai žinoma krepšinio žvaigždė tapo pirmuoju karjeros nebaigusiu krepšininku, kuris savo uždarbiu viršijo 1 milijardą JAV dolerių. 

Skelbiama, kad L.Jamesas per savo karjerą krepšinyje jau yra uždirbęs 330 milijonų JAV dolerių, o už aikštės ribų savo sąskaitą papildęs dar 700mln. Būtent dėl šios priežasties bendras jo uždarbis pasiekė 1,03 milijardo dolerių ir tai jam leido tapti pirmuoju krepšininku istorijoje, kuris milijardą uždirbo dar tęsdamas karjerą.

Ankščiau į sporto milijardierių klubą yra įstojęs legendinis Michaelas Jordanas. Tiesa, vertėtų paminėti, kad krepšinio legenda šią milžinišką pinigų sumą pasiekė jau po karjeros pabaigos, kai sėkmingai savo pinigus suinvestavo į skirtingus verslus. Dabartinis „MJ“ turtas yra vertinamas 1,6 milijardo dolerių.

Kitose sporto šakose karjerų nebaigusių milijardierių buvo ir ankščiau. Futbolininkas Cristiano Ronaldo, golfo legenda Tigeris Woodas, teniso žvaigždė Rogeris Federeris, geriausiu šio amžiaus boksininku tituluojamas Floydas Mayweatheris ir „Barcelonos“ žvaigždė Lionelis Messi.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts