Rezultatyvus Sabonis sugrąžino „Pacers“ į pergalių kelią

Ant atkrintamųjų prarajos esanti ir pastaruoju metu labiau skandalų nei pergalių sulaukianti Indianos „Pacers“ (31-35) nutraukė nesėkmių seriją. Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai namuose 133:126 (36:26, 36:32, 38:38, 23:30) nugalėjo Atlantos „Hawks“ krepšininkus, kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė po trijų pergalių iš eilės.

Domantas Sabonis rungtynėse buvo pagrindinis pergalės kalvis. Lietuvos per 41 žaidimo minutę pelnė 30 taškų (3/3 trit., 9/11 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Už lietuvį rezultatyviau pasirodė tik jo komandos draugas Carisas LeVertas, kuris per 41 minutę surinko 31 tašką (2/3 trit., 10/17 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“ jau pirmajame kėlinyje pabėgo nuo varžovų ir susikrovė dviženklį pranašumą. Vis tik, likus rungtyniauti vos 3 minutėms šveicaras Clintas Capela dėjimu į krepšį sumažino atsilikimą vos iki vieno taško, tačiau Cariso LaVerto taškų serija paskandino „Hawks“ šansus iškovoti pergalę.

„Pacers“: Carisas LeVertas 31, Domantas Sabonis 30, T.J. McConnellas 19, Aaronas Holiday, Dougas McDermottas 13, Oshae Brissettas 10.

„Hawks“: Trae Youngas 30, Bogdan Bogdanovičius 28, Johnas Collinsas 25, Danilo Gallinari 15, Clintas Capela.