Sprendimas dėl M. Kuzminsko ateities „Knicks“ ekipoje bus priimtas jau šiandien

Šis sekmadienis Mindaugui Kuzminskui gali būti paskutinis būnant „Knicks“ komandos nariu. Ekipa šiandien turi priimti sprendimą atlaisvinant vietą komandos sudėtyje Joakimui Noah, o daugiausiai šansų palikti klubą turi būtent lietuvis.

Apie tai, kad Niujorko ekipa ieško lietuviui naujos komandos buvo kalbama visą praėjusią savaitę, tačiau šiandien, pasibaigus 20 mačų J. Noah diskvalifikacijai, ekipa turi klubo sudėtyje atlaisvinti vietą prancūzui.

Verta, paminėti, kad mainai nėra vienintelis būdas, kaip M. Kuzminskas gali palikti „Knicks“ komandą: pranešama, jog Niujorko klubui nesuradus ekipos, su kuria būtų galima atlikti mainus, lengvasis krašto puolėjas iš Lietuvos gali būti tiesiog atleistas iš šios NBA komandos.

Tiesa, M. Kuzminskas nėra vienintelis kandidatas būti atleistas iš savo ekipos ir gali toliau likti Niujorke. Dėl savo vietos komandoje nėra užtikrinti ir kiti du „Knicks“ žaidėjai – Ramonas Sessionsas bei Michaelas Beasley.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts