Š. Jasikevičius prieš dvikovą su „Olimpia“: „Pagrindinis akcentas yra gynyba“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" ketvirtadienį vakare namuose priima dar vieną puikią sportinę formą šį sezoną demonstruojančią komandą – Milano "Olimpia".

Prieš rungtynes su žurnalistais kalbėjęs Šarūnas Jasikevičius teigė, kad pagrindinis akcentas bus gynyba, nes "Olimpia" šį sezoną greitajame puolime yra sunkiai sustabdoma.

"Žaidžiame prieš vieną geriausiai puolančių ir talentingiausių Eurolygos komandų. Pagrindinis akcentas, žinoma, yra gynyba. Kai įvykdome savo tikslą ir per kėlinį nepraleidžiame 20 taškų, atrodome neblogai.

Vis dėlto kai sulūžtame ir pereiname tą 20 taškų ribą, krentame žemyn. Pagrindiniai akcentai – laikytis tų taisyklių, kurių 40 minučių dar neišlaikome, limituoti varžovų lengvus taškus ir nieko nedalinti už dyką", – sakė Šaras.

"Žalgirio" didžioji šio sezono problema yra tai, kad komanda sulūžta ketvirtajame kėlinyje.

Š. Jasikevičius tai aiškino taip: "Nepadarome darbo iki galo, dar nesame pasiruošę 40-čiai minučių. Daugelis komandų to nepadaro. Reikia pripažinti, kad žaidėme prieš aukščiausio lygio komandas ir žaidėjus. Krepšinį žaidžia dvi komandos. Bet turime padaryti savo darbą iki galo, išlaikyti gerą krepšinį ilgiau. Tada rezultatai gali būti geresni."

"Žalgirio" ir "Olimpia" dvikova startuos 19:45 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts