P. Jankūnas prieš rungtynes su „Bayern“: Smagu sugrįžti, pasiilgau komandos draugų ir treniruočių (VIDEO)

Šaltinis: www.zalgiris.lt

Ketvirtadienio vakarą žalgiriečiai surengė pirmąją treniruotę Miuncheno „Bayern“ namų arenoje – „Audi Dome“. Čia šįvakar žalgiriečiai kovos dėl dar vienos pergalės Eurolygos turnyre.

Prieš artėjančią akistatą mintimis su „Žalgiris TV“ dalijosi po traumos į komandą sugrįžtantis kapitonas Paulius Jankūnas.

„Labai smagu sugrįžti į rikiuotę, – kalbėjo krepšininkas. – Pasiilgau komandos draugų ir komandinių treniruočių. Matau, kad kai kurie komandos draugai irgi manęs pasiilgę. Vieni daugiau, kiti mažiau. Šimtų procentų dar negaliu žaisti, bet, manau, kad po truputį įeisiu į žaidimą ir tikiuosi, jog viskas bus gerai.“

P.Jankūnas praleido pastarąsias ketverias Eurolygos rungtynes. Be jo ekipos sudėtyje didesnis krūvis teko kitiems „Žalgirio“ priekinės linijos žaidėjams. Kapitono teigimu, sumažėjus priekinės linijos žaidėjų rotacijai, likę Kauno klubo aukštaūgiai žaidė gerai.

„Sumažėjus rotacijai, mūsų aukštaūgiai gerai susitvarkė su savo užduotimis. Brandonas visada žaidžia labai gerai. Antanas pradėjo žaisti labai gerai ir išnaudojo jam skirtą didesnį laiką aikštelėje prieš „Olympiacos“ ir kitas komandas. Jie susitvarkė puikiai“, – aiškino žalgirietis.

Šįvakar „Žalgirio“ laukia Eurolygos turnyro lentelėje visai šalia esantys varžovai – kaip ir žalgiriečiai, taip ir „Bayern“ krepšininkai yra iškovoję 5 pergales per 11 turų. P.Jankūnas tikina, jog kauniečių kelyje pergalės link – fiziškai tvirtai sudėti varžovų žaidėjai.

„Kaip ir treneris sakė Miuncheno komandoje visi žaidėjai gali keistis ginamaisiais. Varžovai žaidžia fizine jėga paremtą krepšinį. Tikrai neduoda nieko už dyką. Viską turime atlikti šimtu procentų, nes kitaip galime būti iš vėžių, prie kurių esi pripratęs žaisti. Tikrai bus sunku. Miuncheno ekipa žaidžia daug fiziniu kontaktu paremto krepšinio“, – kalbėjo P.Jankūnas.

Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Miuncheno „Bayern“ pradžia 21.30 val. Lietuvos laiku.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts