NBA lygoje padaugėjus konfliktų, G. Popovičius išjuokė juose dalyvaujančius žaidėjus (VIDEO)

Praėjusią savaitę NBA lygoje įvyko trejetas konfliktų tarp skirtingų komandų žaidėjų, kurių metu žaidėjai norėjo į darbą paleisti ir savo kumščius. Apie tai klausimo susilaukė ir „Spurs“ treneris Greggas Popovičius, kuris išjuokė juose dalyvaujančius žaidėjus.

Konfliktai prasidėjo praėjusį pirmadienį, „Rockets“ rungtynėse su „Clippers“. Jų metu nebuvo išvengta susistumdymo, o po rungtynių „Rockers“ žaidėjai santykius su varžovais norėjo išsiaiškinti jų rūbinėje. Situacija buvo išspręsta tik tada, kai arenos apsauga iškvietė policiją.

Jau kitą dieną „Magic“ ir „Timberwolves“ rungtynėse Arronas Afflalo bandė smūgiuoti į Nemanja Bjelicos veidą, o serbas į tai sureagavo užlauždamas amerikiečio galvą.

Kiek vėliau konfliktų nebuvo išvengta ir „Hornets“ bei „Wizzards“ rungtynėse, kuriose apsistumdyme sudalyvavo keletas abiejų komandų žaidėjų.

Po visų šių epizodų, žurnalistai pasidomėjo „Spurs“ trenerio Greggo Popovičiaus nuomone apie šiuos konfliktus, o amerikietis į tai atsakė sau įprastu humoro nestokojančiu atsakymu.

„Jūs turite omenyje tuos įprastus NBA konfliktus, kur žaidėjai slėpdamiesi už komandos draugų rėkia: „leisk man jį sudoroti! Jei manęs nelaikytų, aš išspardyčiau jo užpakalį! Geriau mane laikykite!“ NBA muštynės yra kvailiausias ir minkščiausias dalykas, kurį aš esu matęs per visą savo gyvenimą. Išskyrus tą vieną kartą, kai keletą metų atgal muštynės persikėlė į tribūnas, tuomet tai buvo bjaurus konfliktas. Bet niekas tokių konfliktų nenori – netgi patys žaidėjai“, – teigė „Spurs“ treneris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts