Lietuviškoji „Baskonia“ nušlavė „Crvena Zveza“

Eurolygoje ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (13-13).

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 87:67 (21:16, 27:11, 18:21, 21:19) sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus ir turnyrinėje lentelėje priartėjo prie pirmojo aštuoneto.

Svečiai rungtynėse nė karto nepirmavo. Pirmajame kėlinyje Belgrado ekipa neleido „Baskonia“ krepšininkams per daug atsiplėšti ir atsilikimas tebuvo vos 5 taškai. Antrajame ketvirtyje svečiai įkrito į gilią duobę, o šeimininkų pranašumas prieš ilgąją pertrauką išaugo net iki 21 taško. Trečiajame ir ketvirtajame ketvirtyje „Crvena Zvezda“ krepšininkai nieko įspūdingo nebepademonstravo, o „Baskonia“ šventė lengvą pergalę.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodę Youssoupha Fallas, kuris per 16 minučių pelnė 20 taškų (9/12 dvit., 2/4 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Puikiai rungtynėse pasirodė ir Rokas Giedraitis, kuris ant parketo praleido 26 minutes ir pelnė 14 taškų (2/4 trit., 3/4 dvit., 2/2 badu.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Kitas lietuvos Tadas Sedekerskis žaidė 16 minučių, tačiau pelnė vos 2 taškus (0/1 trit., 1/3 dvit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

„Baskonia“: Youssoupha Fallas 20, Luca Vildoza ir Rokas Giedraitis po 14, Achille Polonara 12 .

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 14, Torrian Waldenas 10, Ognjenas Dobričius ir Ognjenas Kuzmičius po 9.