L. Jameso trigubo dublio nepakako – „Lakers“ nusileido „Raptors“

Pergalingas Los Andželo „Lakers“ (7-2) ekipos žaidimas nutrūko ir teko patirtį antrą pralaimėjimą šiame sezone. Lebrono Jameso ekipa nusileido Toronto „Raptors“ (7-2) rezultatu 104:113 (30:29, 30:23, 18:26, 26:35).

Akistata prasidėjo rezultatyviai ir pirmame kėlinyje abi komandos demonstravo gerą puolimą. Prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo Los Andželo žaidėjai, tačiau po jos žymiai geriau pradėjo žaisti Kanados atstovai, kurie ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Pascalis Siakamas su 24 taškais, Fredas VanVleetas pridėjo 23, Chrisas Boucher 15.

Lakers ekipoje Anthony Davisas pelnė 27, Kyle‘as Kuzma 15, LeBronas Jamesas 13 taškų, tačiau 13 kamuolių atkovojo ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.