Graikų žvėris pranoko L. Dončičių ir „Mavericks“ (VIDEO)

NBA lygoje susitiko dviejų jaunų Europiečių žaidėjų komandos. Graikijos žvėrimi vadinamas Giannis Antetokounmpo su Milvokio „Bucks“ (41-13) svečiuose pranoko Luka Dončičiaus Dalaso „Mavericks“ (25-29) rezultatu 122-107 (29:22, 35:22, 30:35, 28:21).

Jau nuo pirmo kėlinio svečiai žaidė kur kas geriau, o prieš ilgąją pertrauką turėjo solidų dviženklį pranašumą. Antroje rungtynių dalyje atrodė, kad Dalaso krepšininkai pakeis žaidimą, tačiau jie geriau sužaidė tik trečiame kėlinyje, o ketvirtame vėl pralaimėjo.

G. Antetokounmpo buvo rezultatyviausias ir surinko 29 taškus per 31 minutę, jis taip pat atkovojo 17 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Prie pergalės prisidėjo Brookas Lopezas su 20 taškų, Malcolmas Brogdonas 18.

Pralaimėtojų gretose L. Dončičius buvo rezultatyviausias ir surinko 20 taškų, Trey Buke pridėjo 18, Dirkas Nowitzki 6.