L. Kleiza užsiminė jog netolimoje ateityje gali keistis „Ryto“ savininkai

Buvęs Vilniaus „Ryto“ ekipos direktorius Rolandas Jarutis į sostinės klubą negrįš.

Tokia žinia buvo išplatinta penktadienį, o karštas naujienas „Krepšinio zona“ laidoje aptarę žurnalistai su buvusiu žaidėju Linu Kleiza išgirdo netikėtą žinią.

„Gali būti, kad „Rytas“ netolimoje ateityje pakeis savininkus. Čia visko gali nutikti.

Arba Vilniuje atsiras kita komanda, arba „Rytas“ pereis į kieno nors kito rankas. Sakykime, per ateinančius dvejus metus.

Tada „Rytas“ gali turėti rimtą biudžetą ir rimtai konkuruoti. Aišku, čia nėra susiję su manimi, bet panašu, kad į tą pusę viskas eina“, – aiškino L. Kleiza.

Tuo tarpu žurnalistas Vaidas Čeponis bandė praskleisti permainų Vilniaus klube priežastis.

„Užkuliuose kalbama, kad Rolando Jaručio labai norėjo atsikratyti vienas iš dalininkų, nes jau buvo beveik sutarta su garsiu verslininku Ivanu Paleičiku, valdančiu degalinių tinklą „Viada“, iš dalies iš „Baltic Petroleum“. Tas vienas iš dalininkų nenorėjo prasti savo įtakos klube, nes I. Paleičikas ketino tapti klubo bendrasavininku.

Dar anksčiau viena lažybų bendrovė norėjo paremti sostinės klubą, tačiau irgi atsisakė dėl vieno iš dalininkų. Taip pat žinau, kad Dainiaus Adomaičio pakeitimas Donaldu Kairiu vyko ne Jaručio iniciatyva, o vėl vieno iš dalininkų. Girdėjau, kad vienas iš klubo dalininkų labai pradėjo kištis į klubo finansus, kai atsirado pinigų – tai nepatiko R. Jaručiui.

Pasigendu, kaip didžiausios ekipos dalininkės Vilniaus miesto savivaldybės ir mero įsikišimo“, – kalbėjo V. Čeponis.

Šaltinis – basket.lt

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts