L. Westermannas: „Praėjęs sezonas paveikė sirgalius” (VIDEO)

zalgiris.lt

Į Kauno „Žalgirį“ po sezono pertraukos sugrįžęs prancūzas Leo Westermannas mėgaujasi dar vieneriais metais Lietuvoje. Pirmąsyk rungtyniauti į Kauną 2016–2017 m. atvykęs gynėjas, kalbėdamas su „Žalgiris TV“, tikino, jog pastaraisiais mėnesiais pamatė labai daug teigiamų pokyčių Kaune.

„Visų pirma, per tuos dvejus miestas paaugo, – teigė L.Westermannas. – Taip, tai tiesa. Galiu drąsiai teigti, jog tai nutiko daugeliu aspektų. Kai pirmą kartą atvykau čia, nekilnojamo turo pasiūla nebuvo tokia įspūdinga, kokia ji yra dabar. Turėjau daug pasirinkimų rinkdamasis sau būstą gyvenimui. Aplankiau nemažai butų, namų. Tada tu matai, kaip Kaune tvarkosi meras – keliai yra švarūs bei atsiradę daug dalykų, kurių čia nebuvo prieš dvejus metus.“

L.Westermannas džiaugėsi, jog sėkmingas praėjęs sezonas padėjo užauginti ir dar didesnę žaliai-baltų sirgalių armiją, kuri ne tik gausiai palaiko žalgiriečius Eurolygos rungtynėse „Žalgirio“ arenoje, bet ir keliauja su komanda į išvykas.

„Aiškiai gali matyti, jog praėjęs sezonas ypatingai paveikė sirgalius. Turime aistruolių, kurie nuolat keliauja su mumis. Palaiko mus ten, kur prieš dvejus metus neturėjome jokio palaikymo. Lietuvoje, susidaro įspūdis, jog kiekvienoje arenoje žaidžiame kaip namuose. Žmonės gatvėje labai didžiuojasi, ką „Žalgiris“ pasiekė praėjusiame sezone. Tai didis pasiekimas „Žalgiriui“ ir žaidėjams, kurie buvo čia praėjusiame sezone“, – tvirtino 26-erių metų 198 cm ūgio žalgirietis.

Krepšininkas prisiminė ir šio sezono pradžią. Maskvos CSKA klube praleidęs sunku 2017–2018 m. sezoną, kuriame žaidėją kamavo traumos, L. Westermannas, prisijungęs prie dalies puikiai pažįstamų komandos draugų „Žalgiryje“, iš pradžių turėjo pasiekti optimalią sportinę formą.

„Turėjau atrasti savo žaidimo ritmą. Kaip ir minėjau, negalėjau žaisti 3-4 mėnesius. Praėjo nemažai laiko, kol pasiekiau optimalią sportinę formą. Kaip bebūtų, buvau labai laimingas vėl galėdamas būti su savo senais bičiuliais komandoje. Juos labai mėgstu. Kontrakto pasirašymas su „Žalgiriui“ buvo ypatinga akimirka. Buvau labai laimingas“, – teigė L.Westermannas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts