„Lakers“ be L. Jameso palaužė „Warriors“

Los Andželo krepšininkai pasiekė dar vieną pergalę prieš artėjantį sezoną. „Lakers“ antrą kartą įveikė Oklando „Golden State Warriors“ ekipą rezultatu 104:98 (28:17, 27:31, 32:24, 17:26), o šį kartą ant parketo nežengė daugelis lyderių iš nugalėtojų komandos.

LeBronas Jamesas, Anthony Davisas, Rajonas Rondo praleido susitikimą.

Jau nuo pirmo kėlinio į priekį išsiveržė „Lakers“ ekipa. Nors, antrame kėlinyje skirtumas sumažėjo, tačiau po ilgosios pertraukos skirtumas vėl išsaugo.

Tiesa, ketvirtame kėlinyje „Warriors“ pradėjo vytis varžovus ir sušvelnino atsilikimą.

„Lakers“: Zachas Norvellas 22, Devontae Cacokas 16, Dwightas Howardas 12.

„Golden State Warriors“: Damionas Lee 18, Stephenas Curry 17, Marquese'as Chrissas 14.