Lemiamu metu spurtavęs „Lietkabelis“ priartėjo prie LKL bronzos

Antradienį Lietuvos krepšinio lygoje prasidėjo mažojo finalo serija. Pirmojoje dvikovoje dėl bronzos pergalę iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“. Nenado Čanako auklėtiniai namuose 87:74 (14:21, 25:14, 23:25, 25:14) nukovė Utenos „Juventus“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Bene svarbiausias sezono dvikovas „Lietkabelis“ pradėjo be savo komandos lyderio Kyle’o Vinaleso, kuris šiame sezone vidutiniškai per 28 žaidimo minutes pelnydavo po 16,1 taško, atkovodavo po 1,9 kamuolio ir atlikdavo po 4,5 rezultatyvaus perdavimo.

Rungtynėse į lemiamą spurtą Panevėžio krepšininkai, kurie ketvirtajame kėlinyje po truputi ėmė tolti nuo uteniškių. Rungtynėse likus žaisti tris minutes Gytis Masiulis realizavo abi baudas, o komandų skirtumas išaugo iki 8 taškų. Per likusį rungtynių laiką „Juventus“ ekipai intrigos sugrąžinti nebepavyko, o „Lietkabelis“ šventė pirmąją pergalę.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Džordže Gagičius, kuris per 29 minutes pelnė 24 taškus (10/13 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 24, Gytis Masiulis 17, Paulius Valinskas 14, Margiris Normantas 13.

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 22, Mindaugas Kupšas 15, Vytautas Šulskis 11.