„Lietkabelis“ Europos taurės sezoną atidarė pergale Vroclave

„Lietkabelis" Europos taurę pradėjo pergale Vroclave

Panevėžio „Lietkabelio“ vyrai 2021-2022 metų Europos taurės sezoną pradėjo kovingame išvykos mače 70:59 (19:14, 17:18, 14:17, 20:10) patiesdami Vroclavo „Šlask“ ekipą.

Rungtynių pradžioje Aukštaitijos sostinės klubas taškus rinko tolimais metimais, o varžovai sėkmingiau realizavo artimesnio nuotolio metimus. Nors puolimas klijavosi sunkokai, sėkmingos ir gerai organizuotos gynybos dėka po pirmųjų 10 minučių „Lietkabelis“ pirmavo 19:14, o po klampaus antrojo kėlinio į rūbinę išėjo pirmaudami 36:32.

Po pertraukos neseniai Vroclavo ekipos vairą perėmęs buvęs ilgametis Alytaus „Dzūkijos“ vyriausiasis treneris Andrejus Urlepas pakoregavo lenkų komandos žaidimą ir vienu metu atrodė, kad šeimininkai perima žaidimo vadžias į savo rankas. Po kelių sėkmingų Aleksanderio Dziewos atakų „Šlask“ pirmavo jau 49:43, bet iš letargo prisikėlęs Lietuvos komandos puolimas surengė spurtą trečiojo ketvirčio pabaigoje ir iniciatyvą susigrąžinti pavyko – 50:49 panevėžiečių naudai prieš lemiamą 10 minučių atkarpą.

Lemiamas lūžis įvyko paskutiniam ketvirčiui persiritus į antrąją pusę, kuomet po tikslaus Gedimino Oreliko tolimo šūvio nuo lentos ir Gabrieliaus Maldūno dėjimo greitoje atakoje Nenado Čanako auklėtiniai įgijo 7 taškų persvarą (62:55), kurios paskutinėmis minutėmis lenkų klubas panaikinti jau nesugebėjo.

Sekantis mačas „Lietkabelio“ laukia spalio 26 dieną Panevėžio „Cido“ arenoje, į kurią atvyks galingoji Krasnodaro „Lokomtiv“ komanda.

Vroclavo „Šlask“: Cyrilas Langevine'as 19, Aleksanderis Dziewa 14, Ivanas Ramljakas 11, Jakubas Karolakas 5.

Panevėžio „Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis 12, Gediminas Orelikas, Vytenis Lipkevičius ir Kristupas Žemaitis po 10, Gabrielius Maldūnas 9.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts