„Lietkabelis“ iškovojo LKL bronzą

Penktadienio vakarą finišavo Lietuvos krepšinio lyga. Panevėžio „Lietkabelis“ namuose 84:63 (22:17, 20:13, 18:14, 24:19) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą ir triumfavo serijoje 3-2.

Pirmajame kėlinyje komandų žaidimas buvo lygus. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai 11-3 ir susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką svečiams dar bandė atsilikimą sumažinti, tačiau „Lietkabelis“ iš karto atstatė dviženklį pranašumą.

Po ilgosios pertraukos „Lietkabelio“ krepšininkai tempo nemažino ir toliau didino pranašumą. Įpusėjus trečiajame ketvirčiui šeimininkų pranašumas išaugo iki 22 taškų. Lemiamo ketvirčio metu „Lietkabelis“ ir toliau rinko lengvus taškus, o Mangiris Normantas tritaškiais užtvirtino bronzinę „Lietkabelio“ pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Pauliaus Valinsko ir Mangirio Normanto duetas. Abu krepšininkai rungtynėse pelnė po 19 taškų. Paulius Valinskas ant parketo praleido 30 minučių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 5 kamuolius. Tuo tarpu Mangiris Normantas 2 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį komandos draugams ir 2 kartus atkovojo kamuolį.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Mindaugas Kupšas, kuris per 24 minutes pelnė 14 taškų 6/11 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas ir Margiris Normantas – po 19, Panagiotis Kalaitzakis bei Vytenis Lipkevičius po 11, Gytis Masiulis 10.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 14, Žygimantas Skučas 13, Vaidas Čepukaitis 8.