„Lietkabelis“ išvykoje krito prieš J. Mačiulio klubą

Čempionų lygos rungtynėse Panevėžio "Lietkabelis" (2-4) po įtemptos kovos OAKA arenoje 59:65 (13:17, 18:14, 20:16, 8:18) nusileido Atėnų AEK (5-1) krepšininkams.

"Lietkabelis" rungtynėse laikėsi kone visas 40 minučių. Ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Panevėžio dar turėjo šešių taškų pranašumą, tačiau paskutinėmis minutėmis jie nesulaukė siautėjusio Vince'o Hunterio ir susitaikė su pralaimėjimu.

"Lietkabeliui" tai buvo ketvirtoji nesėkmė Čempionų lygoje. Savo ruožtu AEK rodo puikius rezultatus – per šešias rungtynes tik sykį nusileista varžovams.

Rezultatyviausias panevėžiečių gretose buvo Dominikas Mavra, įmetęs 10 taškų. Iš lietuvių daugiausiai surinko Simas Jasaitis ir Saulius Kulvietis – po aštuonis.

Itin blankiai AEK gretose žaidė lietuvis Jonas Mačiulis, kuris per 33 minutes nepelnė nė taško (0/2 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

AEK: Vince'as Hunteris 28 (8/11 dvit., 12/16 baud., 9 atk. kam., 34 naud. bal.), Giannoulis Larentzakis 12, Dimitris Moraitis 7.

„Lietkabelis“: Dominikas Mavra 10, Mike'as Morrisonas 9, Simas Jasaitis ir Saulius Kulvietis po 8.