„Liverpool“ vietiniame čempionate iškovojo dar vieną pergalę

Pergalių seriją iki 11 rungtynių Anglijos „Premier“ lygoje pratęsęs „Liverpool“ klubas toliau nepalieka šansų savo varžovams.

Jurgeno Kloppo kariauna paskutinėse 21-ojo turo rungtynėse savo stadione priėmė „Sheffield United“ futbolininkus. Po įvartį abiejuose kėliniuose įmušę „raudonieji“ šventė pergalę rezultatu 2:0.

Jau 4-ąją minutę „Liverpool“ ekipą į priekį išvedė Mohamedas Salah, kuriam puikų perdavimą atliko Andrew Robertsonas.

„Liverpool“ per pirmąjį kėlinį susikūrė dar ne vieną puikią progą, tačiau svečius gelbėjo užtikrintai vartuose žaidęs Deanas Hendersonas.

Pergalę šalies pirmenybių lyderiams pavyko įtvirtinti 64-ąją minutę, kai Sadio Mane antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Vos du taškus per 20 rungtynių šį sezoną praradęs „Liverpool“ prieš artimiausią persekiotoją išlaiko 13 taškų persvarą.

„Sheffield Utd“, patyręs antrąją nesėkmę iš eilės, krenta į aštuntąją poziciją.