J.Mourinho debiutas prie „Tottenham“ vairo paženklintas pergale

Anglijos „Premier" lygoje buvo sužaistos pirmosios ir daug dėmesio sulaukusios 13-ojo turo rungtynės – prie Londono „Tottenham" vairo debiutavo Jose Mourinho.

Be pergalių paskutines penkerias rungtynes žygiavusi „Tottenham" komanda susigrūmė su „West Ham". Pirmasis J. Mourinho blynas neprisvilo – „plaktukai" įmušė du įvarčius, tačiau solidų pranašumą susikrovę „Spurs" futbolininkai džiaugėsi pergale rezultatu 3:2.

Šios rungtynės sulaukė didžiulio ažiotažo dėl pokyčių „Totenham" trenerių štabe. Panašu, kad komandai toks sukrėtimas išėjo į naudą – „Spurs" pirmą kartą nuo sausio mėnesio šventė pergalę išvykos rungtynėse.

36-ąją minutę J. Mourinho eros pradžią „Tottenham" komandoje pažymėjo Heungas-minas Sonas – jis po puikaus Dele Alli perdavimo išvedė svečius į priekį. Pirmojo kėlinio pabaigoje pranašumą padidino Lucas Moura, idealiai išpildęs H-M. Sono perdavimą.

Antrojo kėlinio pradžia „West Ham" komandai taip pat nieko gero nežadėjo – 49-ąją minutę Harry Kane'as jau sukrovė triuškinančią persvarą.

Atrodė, kad šeštadienio popietė „West Ham" komandai baigsis dar liūdniau, tačiau „plaktukai" grįžo į rungtynes ir pridarė problemų J. Mourinho komandos gynybai.

73-ąją minutę Michailas Antonio sušvelnino atsilikimą, o dar vieną įvartį jau pačioje pabaigoje pridėjo Angelo Ogbonna.

Didesnių problemų dėl pasibaigusio laiko išvengę „Tottenham" futbolininkai bent laikinam grįžo į 6-ąją poziciją.