Blankus D. Sabonis, žvėriškas L. Jameso žaidimas ir sudėtinga „Cavaliers“ pergalė

Indianos „Pacers“ ekipa pirmose serijos rungtynėse su Klivlendo „Cavaliers“ pateikė staigmeną. Vis dėlto antrą kartą iš eilės to padaryti nepavyko ir „Cavaliers“ 100:97 palaužė „Pacers“ bei išlygino serijos rezultatą.

Šiose rungtynėse tiesiog fantastiškai atrodė LeBronas Jamesas. Karalius per 40 minučių pelnė 46 taškus (15/19 dvit., 2/5 trit., 10/13 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir kartą prasižengė.

L. Jamesas per pirmąsias rungtynių minutes pelnė 16 taškų iš eilės ir taip leido „Cavs“ rungtynes pradėti spurtu 13:0. Iš viso puolėjas per pirmą kėlinį pelnė 20 taškų, kai „Pacers“ – 18.

Vis dėlto „Pacers“ turėjo šansų šiose rungtynėse. Likus žaisti 27 minutes, Victoras Oladipo galėjo išlyginti rezultatą pataikydamas iš toli, tačiau „Pacers“ lyderis laisvas prametė tritaškį.

Šiose rungtynėse Domantas Sabonis žaidė 16 minučių, pelnė 6 taškus (2/6 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir kartą prasižengė.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė V. Oladipo pelnęs 22 taškus, Mylesas Turneris pridėjo 18, Darrenas Collisonas 16, Lance‘as Stephensonas 10.

„Cavaliers“ ekipoje LeBronas Jamesas pelnė 46 taškus, Kevinas Love‘as 15, Kyle‘as Korveris 12, George‘as Hillas 6.