D. Sabonis buvo komandos lyderis, tačiau apsilankymas Toronte apkarto

NBA lygoje stiprų pralaimėjimą patyrė mūsiškio ekipa, kuri buvo sutriuškinta svečiuose. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (33-24) komanda nusileido Toronto „Raptors“ (42-15) krepšininkams rezultatu 81:127 (12:34, 20:29, 23:22, 26:42).

Jau pirmame kėlinyje akivaizdžiai matėsi praeitų metų nugalėtojų pranašumas, kurie atitrūko galingu dviženkliu skirtumu. Prieš ilgąją pertrauką situacija nesikeitė ir varžovai toliau tolo. Antroje rungtynių dalyje pavyko laimėti vieną ketvirtį, tačiau tik minimaliu skirtumu, bet paskutinis kėlinys vėl visapusiškai priklausė „Raptors“.

D. Sabonis per 32 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau gavo net 3 blokus.

Jam talkino A. Holiday, kurio sąskaitoje taip pat 14 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo P. Siakamas su 21 tašku.