„Lietkabelis“ – keblioje situacijoje dėl namų arenos

„Lietkabeliui" - mįslės dėl namų arenos

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, panašu, atsidūrė sudėtingoje situacijoje. Yra iškilusi grėsmė jiems namų mačus žaisti ne „Cido“ arenoje Panevėžyje, o kituose LKL miestuose.

Lietkabelis tokioje nepalankioje sitacijoje atsidūrė po to, kai pasibaigus koncesijos sutarčiai tarp Panevėžio miesto savivaldybės ir „Cido“ arenos valdytojų, pastarieji iškėlė sąlygas, pagal kurias „Lietkabelis“ už viso sezono arenos nuomą turėtų mokėti 300 tūkstančių eurų. Panevėžio klubas tokios sumos mokėti neišgali, todėl svarsto galimybes persikelti į kitas LKL arenas.

Tarp tokių minimos trys: „Pieno žvaigždžių“ arena Pasvalyje, „Žalgirio“ arena Kaune, ir Kėdainių arena. Arčiausiai Aukštaitjos sostinės yra Pasvalio arena, tačiau joje rungtyniauti „Lietkabeliui“ trukdo lygos įstatai. Pagal juos, LKL klubai namų rungtynes turi žaisti miestuose, kuriuose yra registruota jų pagrindinė bazė, o kituose miestuose galima žaisti tik pavienes rungtynes, prieš tai gavus LKL varžybų direktoriaus leidimą.

Vargu, ar kiti LKL miestai „Lietkabelį“ įsileis, nes tai jauktų lygos tvarkaraštį, keltų papildomų bėdų tų miestų LKL ekipoms. Vis dėlto, ši kebli padėtis dar gali išsispręsti, jeigu panevėžiečiai sugebės perkalbėti „Cido“ vadovybę ir arenos nuomos suma sumažės. Taipogi reprezentacinį miesto krepšinio klubą dar gali išgelbėti Panevėžio miesto savivaldybė, dar metams pratęsdama koncesijos sutartį su „Cido“ arena.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts