„Lietkabelis“ Panevėžyje nutildė po antrųjų rungtynių užsidegusius kritikus

"Lietkabelis" namuose pervažiavo "Juventus"

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje įvyko trečiosios mažojo finalo rungtynės, kuriose Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai 112:82 (22:15, 37:19, 28:24, 25:24) namų arenoje sutriuškino Utenos „Juventus“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Aikštės šeimininkai nuo pat pirmų akimirkų demonstravo nepriekaištingą gynybą ir tikslų puolimą, o po perimto Mariaus Valinsko kamuolio bei greitų taškų kitoje aikštės pusėje savo rankose jau turėjo 9 taškų persvarą – 15:6.

Antrajame kėlinyje vaizdas nei kiek nesikeitė, o panevėžiečiai ir toliau didino savo persvarą. Abi komandos daugiausiai dėmesio skyrė bandymams pelnyti taškus iš po krepšio, bet tai daug geriau sekėsi daryti „Lietkabelio“ ekipos krepšininkams ir uteniškių problemos tik augo. Puikiai sužaidę antrąjį ketvirtį šeimininkai į didžiąją pertrauka iškeliavo pirmaudami triuškinančiu rezultatu 59:34.

Po pertraukos Žydrūno Urbono auklėtiniai nesugebėjo rasti rakto, kuris leistu rungtynėms sugrąžinti intrigą, o „Lietkabelis“ tik dar labiau didino savo persvarą ir vienu metu pirmavo net 33 taškų skirtumu. Lemiame ketvirtyje panevėžiečiams beliko sutvarkyti formalumus ir nuskambėjus finalinei rungtynių sirenai aikštės šeimininkai šventė tvirtą pergalę rezultatu 112:82.

„Lietkabelis“: Vytenis Lipkevičius ir Paulius Valinskas po 16, Dorde Gagičius 15, Gytis Masiulis 14, Gabrielius Maldūnas 11, Panagiotis Kalaitzakis ir Paulius Poška po 10.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 16, Martynas Gecevičius ir Marius Runkauskas po 12, Vytautas Šulskis 11, Vaidas Čepukaitis 10.