Lietuvą palikusių Ballų NBA svajonė blėsta

LaVaro Ballo planai visus savo tris sūnus matyti NBA lygoje po truputį blėsta – LiAngelo nebuvo pakviestas į prestižinę stovyklą prieš NBA biržą, o LaMelo koją kiša prasta darbo etika bei tinginystė.

Dar neseniai iš Lietuvos išvykę Ballai nusileidę Amerikoje teigė, jog jiems nėra ką veikti Lietuvos lygoje, tačiau realybė sako ką kitą. LaMelo LKL rinko po 6,5 taško į krepšį atakuodamas tragišku taiklumu (29% dvitaškių, 25% tritaškių), o kur kas geriau mūsų šalyje atrodęs LiAngelo (12,6 taško, 44% dvitaškių, 41,5% tritaškių) superžvaigžde taip pat netapo.

Neseniai buvo pranešta, jog savo karjerą LaMelo pratęs jo tėvo įkurtoje JBL lygoje. Visgi, anksčiau vienu talentingiausių savo kartos žaidėju laikytas įžaidėjas per pastaruosius metus gerokai sumenkino savo reputaciją: Lietuvoje buvo pabrėžiama jo tinginystė, arogancija ir prasta darbo etika, ko neslėpė ir patys „Vytauto“ žaidėjai. Visa tai gerokai sumenkino ir jo galimybes NBA naujokų biržoje – iki tol aukštą šaukimą prognozavę skautai gerokai pablogino savo prognozes, dabar teigdami, jog veikiausiai pirmajame naujokų biržos rate jo pavardės neišgirsime.

Dar prastesnės naujienos LiAngelo stovykloje. Nepaisant to, jog jis gana sėkmingai žaidė LKL lygoje, sužavėti savo žaidimu NBA lygos vadovų jam nepavyko: žaidėjas nebuvo pakviestas į prestižinę „NBA Draft Combine stovyklą“, į kurią kvietimus gavo 75 daugiausiai šansų NBA naujokų biržoje savo pavardę išgirsti turintys žaidėjai. Negana to, vienas garsiausių NBA apžvalgininkų Adrianas Wojnarowski yra pabrėžęs, jog nė viena šios lygos komanda rimtai nesvarsto galimybės pakviesti šį krepšininką į savo gretas.

Panašu, kad ambicingus tikslus kėlusiam LaVarui Ballui artimiausiu metu gali tekti patirti visišką fiasko, po kurio jam beliks kaltinti jo vaikus treniravusius trenerius, tarp kurių neabejotinai ne pačių geriausių žodžių susilauks ir Virginijus Šeškus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts