Lietuviai sužinojo galimus Tokijo olimpiados varžovus

Lietuvo vyrų rinktinė sužinojo galimus varžovus

Antradienį Šveicarijoje buvo ištraukti artėjančių Tokijo olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyro burtai. Paaiškėjo su kokiomis rinktinėmis susidurtų Lietuvos krepšininkai, jei laimėtų kvalifikacinį turnyrą Kaune ir iškovotų kelialapį į olimpiadą.

Jei Lietuvos rinktinei pavyktų laimėti kvalifikacinį turnyrą Kaune, kuris turėtų įvykti brželio 29 – liepos 4 dienomis, tuomet mūsų nacionalinė komanda patektų į C grupę. C grupėje mūsų krepšininkų lauktų susitikimas su Argentinos, Ispanijos ir Japonijos rinktinėmis.

Reikėtų priminti, kad mūsų galimoje grupėje esanti Ispanijos rinktinė laimėjo 2019 metų pasaulio čempionatą Kinijoje ir finale nugalėjo toje pačioje grupėje esančia Argentinos komandą.

Šiuo metu kelialapius į olimpiadą turi 8 rinktinės, atstovaujančios penkiems žemynams. Tai yra Nigerija (Afrika), Argentina ir JAV (Amerika), Iranas (Azija) ir Japonija (šeimininkai), Prancūzija ir Ispanija (Europa) bei Australija (Okeanija). Likusius 4 kelialapius iškovos – olimpinių kvalifikacinių turnyrų nugalėtojai, kurie paaiškės birželio 29 – liepos 4 dienomis.

Dariaus Maskoliūno treniruojama Lietuvos vyrų rinktinė Kaune A grupėje susirems su Korėja ir Venesuela. B grupėje žais Lenkijos, Slovėnijos ir Angolos nacionalinės komandos. A grupės laimėtoja pusfinalyje varžysis su B grupės antrąja komanda, o B grupės nugalėtoja – su A grupės antrąja ekipa. Finalo, kuris vyks liepos 4 d., nugalėtojas pateks į Tokijo olimpines žaidynes.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts