Lietuviškoji „Parma“ su K.Maskvyčiu priešakyje – FIBA čempionų lygos finaliniame etape

"Parma" per žingsnį nuo FIBA čempionų lygos

Naujojo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stratego Kazio Maskvyčio treniruojamas Permės „Parma“ klubas užtikrintai žengė į finalinį FIBA čempionų lygos atrankos etapą.  Į pergalę nugalėtojus vedė komandoje rungtyniaujantys lietuviai – Adas Juškevičius bei Eigirdas Žukauskas.

Lietuviškoji komanda rezultatu 82:69 (20:13, 18:14, 21:16, 23:17) įveikė Le Mano „Sarthe Basket“ krepšininkus iš Prancūzijos ir yra per žingsnį nuo patekimo į FIBA čempionų lygą.

A.Juškevičius per 24 aikštelėje praleistas minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir užsidirbo 2 asmeninės pražangas bei į savo asmeninę statistiką įsirašė 9 naudingumo balus. Gynėjui nesisekė atakuoti iš toli, vos 2 taiklūs metimai iš 7 bandymų.

Kiek geriau sekėsi Eigirdui Žukauskui. Pastarasis per 33 aikštelėje praleistas minutes surinko 14 taškų, atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei į savo asmeninę sąskaitą įsirašė net 24 naudingumo balus. Rezultatyvumu lietuvį pranoko tik Jeremiah Hillas, kurio sąskaitoje – 17 taškų. 11 pridėjo Artiomas Parakhouski (10 atk. kam.).

Finaliniame etape Kazio Maksvyčio auklėtinių lauks varžovas iš Ukrainos – Kamianskės „Prometey“ dvyliktukas. Poros nugalėtojas kovas tęs FIBA čempionų lygoje. Taip pat kviečiame pažiūrėti Basketnews.lt podkastą su pergalingai žengiančiu Lietuvos rinktinės strategu.