Linas Kleiza: „Privalome nugalėti Limožą“

bcvilnius.lt informacija

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda rytoj žais itin svarbias Europos taurės rungtynes namie su Limožo CSP komanda ir sieks pirmos pergalės savo žiūrovų akivaizdoje. Linas Kleiza teigia, kad visi „Lietuvos ryto“ krepšininkai supranta, kokios svarbos tai rungtynės ir trokšta aistruolius pradžiuginti pergale.

„Varžovas dar neseniai žaidė Eurolygoje ir yra tikrai stiprus, bet mes juos galime ir privalome nugalėti. Europos taurėje nežaidėme prastai, tačiau mums labai brangiai kainuoja apmaudžios klaidos lemiamose akimirkose. Vienas neatliktas žingsnis gynyboje skaudžiai baudžia visą mūsų komandą. Todėl prieš rytojaus akistatą akcentuojamas maksimalus atsidavimas ir susikaupimas. Bus kova.” – kalbėjo klubo viceprezidentas L.Kleiza.

Atletiška Limožo komanda dar neseniai dvejus metus žaidė Eurolygos turnyre – 2014-15 ir 2015-16 m. sezonuose.

Europos taurės turnyre šį sezoną prancūzai iškovojo dvi pergales – išvykoje nugalėjo Bilbao klubą, o paskutinio turo rungtynėse namie įveikė Belgrado krepšininkus.

Antradienį „Siemens“ arenoje susirinkę aistruoliai išvys tituluotą varžovą. Limožas 11-a kartų tapo Prancūzijos čempionu, o daugiau nei prieš dvidešimt metų tapo ir Eurolygos nugalėtoju.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda džiaugiasi aistruolių palaikymu ir tikisi rytojaus rungtynėse sulaukti rekordinės gerbėjų minios Europos taurėje.

„Komanda kiekvieną dieną siekia tapti stipresne. Galbūt ne taip greitai kaip norime visi, bet mes judame į priekį. Darome išvadas ir taisome klaidas. Galiu užtikrinti, kad krepšininkai labiau už viską aistruoliams nori padovanoti pergalę. Tai bus vienintelės „Lietuvos ryto“ rungtynės „Siemens“ arenoje lapkričio mėnesį. Tikimės, kad daug sostinės krepšinio aistruolių atvyks į areną antradienį ir prisidės prie pergalės siekimo.

Negana to, keli skausmus jutę žaidėjai jau turėtų rungtyniauti pilnu pajėgumu.”, – kalbėjo L.Kleiza.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Limožo CSP komandų akistata antradienį vyks „Siemens“ arenoje. Rungtynių pradžia – 20:00.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts