Ketvirtajame kėlinyje atsitiesęs „Žalgiris“ išvargo pergalę Panevėžyje

Kauno „Žalgiris“ (3-0) Lietuvos krepšinio lygoje ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Martino Schillerio auklėtiniai išvykos rungtynėse 73:69 (16:17, 20:20, 11:17, 26:15) palaužė praėjusio sezono bronzos medalius iškovojusius Panevėžio „Lietkabelio“ (1-1) krepšininkus.

Abi komandos atkakliai grūmėsi iki pat ilgosios pertraukos. Esminiai įvykiai aikštelėje įvyko trečiojo kėlinio antrojoje pusėje, kai aikštės šeimininkai smeigė net tris tolimus metimus ir prieš ketvirtąjį kėlinį susikrovė 7 taškų pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Giedraitis pataikė dar vieną tritaškį, o Panevėžio ekipa susikrovė dviženklį pranašumą. Įsibėgėjus ketvirtajam kėliniui žaidimas apsivertė aukštyn kojomis. Luko Lekavičiaus tempiami žalgiriečiai greitai ištirpdė šeimininkų pranašumą, o likus rungtyniauti minutei sugebėjo persverti rezultatą ir iškovojo trečiąją pergalę Lietuvos pirmenybėse.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Janis Strelnieks, kuris pelnė 18 taškų. Jam geriausiai talkino lemiamu metu komandą tempęs Lukas Lekavičius, kuris prie pergalės pridėjo 14.

„Žalgiris“: J. Strelniekas 18, L. Lekavičius 14, N. Giffey ir J. Lauvergne'as po 9, J. Nebo 8, A. Milaknis 6.

„Lietkabelis“: K. Žemaitis 12, V. Lipkevičius 11, N. Radičevičius, Dž. Gagičius ir K. Berzinis po 8, P. Kalaitzakis ir D. Giedraitis po 7.