„Betsafe–LKL“ rungtynės: „Šiauliai” – „Neptūnas”(apžvalga)

Lkl.lt informacija

Trenerius susigrąžinę „Šiaulių“ ir Klaipėdos „Neptūno“ klubai šį vakarą tarpusavio rungtynėmis pradės naują „Betsafe–LKL“ čempionatą.

A. Sireika po 5 metų pertraukos vėl vadovaus „Šiauliams“, bet jo sugrįžimą namo sieks apkartinti K. Maksvytis – jis po dviejų sezonų sugrįžo prie „Neptūno“ vairo.

Praėjusį sezoną paskutiniai likę ir į atkrintamąsias varžybas nepatekę „Šiauliai“ pasikeitė iš pagrindų. Komandoje liko vos du žaidėjai – Donatas Sabeckis ir Rytis Pipiras.

Tuo tarpu prie ekipos vairo sugrįžęs ilgametis „Šiaulių“ strategas A. Sireika kiekvienose rungtynėse pažadėjo gražią kovą.

„Mes turime sukurti linksmus spektaklius, dramas, rodyti žmonėms, kad žaidėjų galimybės yra beribės, – kalbėjo A. Sireika. – Krepšinį kursime nenuobodų, rezultatyvų, greitą ir emocingą – tokį, kad sukeltų žmonėms džiaugsmą ir grožį, pasididžiavimą ir orumą. Žinau, kad žmonės supranta kada žaidėjai atiduoda širdis, kovoja iki paskutinio prakaito lašo ir kada simuliuoja. Manau žiūrovai galės mėgautis gražia ir garbinga kova.“

Komandą tarpsezoniu papildė ne tik perspektyvūs lietuviai – Laurynas Birutis, Ignas Vaitkus, Evaldas Šaulys ir Giedrius Stankevičius, bet ir jauni amerikiečiai – Nicholas Zeisloftas ir Omaras Prewittas. Po 5 metų, praleistų „Neptūno“ klube, į Šiaulius sugrįžo Vytautas Šarakauskas.

„Sieksime tapti viso regiono komanda, kuri bus kuriamos krepšinio piramidės dalis. Tuo tarpu šio sezono tikslas yra pakilti nuo dugno, demonstruoti gražų krepšinį ir sugrąžinti į areną kuo daugiau sirgalių“, – sakė klubo vadovas Mindaugas Žukauskas.

Su šūkiu „Mes grįžtame“ sezoną pasitinkantys „Šiauliai“ nusiteikę įrodyti, kad krepšinis Saulės miesto dar tikrai nepaliks.

„Neptūno“ komandoje taip pat sugrįžimų netruko. Prie ekipos vairo stojo K. Maksvytis, treniravęs komandą 2012-2015 metų sezonuose.

Kartu su juo iš Panevėžio „Lietkabelio“ klubo į Klaipėdą sugrįžo ir Simas Galdikas. Tvirtai sudėtas vidurio puolėjas taip pat buvo išrinktas naujuoju „Neptūno“ kapitonu, mat anksčiau šias pareigas ėjęs Martynas Mažeika po septynių sezonų pajūryje persikėlė rungtyniauti į Estiją.

Turbūt skambiausiu klaipėdiečių vasaros pirkiniu tapo Renaldas Seibutis. Pastaruosius sezonus Kauno „Žalgirio“ komandoje ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinėje rungtyniavęs lietuvis gynėjų grandį sudarys su kitu buvusiu rinktinės nariu Tomu Delininkaičiu.

Praėjusį sezoną Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipoje žaidęs snaiperis buvo vienas rezultatyviausių visos lygos žaidėjų. 2001-2003 metų sezonuose „Neptūne“ žaidusiam klaipėdiečiui tai taip pat yra sugrįžimas į gimtąjį kraštą.

Vienintelis klaipėdiečių legionierius – visiems Lietuvos krepšinio sirgaliams puikiai pažįstamas aukštaūgis Juanas Palaciosas. 2013-2014 metų sezone Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoje rungtyniavęs kolumbietis turėtų tapti tvirtu „Neptūno“ ramsčiu tiek puolime, tiek gynyboje.

Kurio trenerio sugrįžimas į buvusią komandą bus pažymėtas pergale, sužinosime jau šį vakarą 18 val. 30 min. tiesiogiai per DELFI ir lkl.lt

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts