LKL: „Vytautas“ – „Neptūnas“ (apžvalga)

Lkl.lt informacija

„Vytautas“ yra viena iš keturių lygos komandų dar nepatyrusių pergalės skonio. „Neptūnas“ – viena iš dviejų dar nejutusiu pralaimėjimo kartėlio.

Ketvirtadienį uostamiesčio krepšininkai ant menčių paguldė čempioną Kauno „Žalgirį“, o po dvikovos Kazys Maksvytis kalbėjo apie didelį tikėjimą savo komanda bei aukštus tikslus.

Prienų komanda įsigijo įžaidėją veteraną Gediminą Maceiną, tačiau vargu ar jis aikštelėje sugebės drastiškai pakeisti įvykius.

Minkštai besiginantys prieniškiai per mačą perima tik po 4 kamuolius, o tai bus problema prieš galingą „Neptūno“ puolimo mašiną, kuri vidutiniškai pelno po 82,3 taško per susitikimą.

Virginijaus Šeškaus komanda kaip įprasta stipriai remiasi tolimais metimais. Būtent tritaškiai yra vienintelis „Vytauto“ šansas išsigelbėti. Prieniškiai per rungtynes vidutiniškai meta net po 27 tolimus metimus, tačiau iš jų pataiko vos po 6.

„Betsafe“ spėja, kad kaip iš natų sezoną pradėjęs „Neptūnas“ neturės vargo ir šįkart.

Rungtynės įvyks sekmadienį, 17:00 val, Prienuose. Jas tiesiogiai stebėti galėsite per DELFI ir LKL.LT

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts