Luigi Datome apie atranką: tai karas tarp Eurolygos ir FIBA

Vienas iš geriausių Italijos krepšinio rinktinės žaidėjų išreiškė savo nuomonę apie vis dar vykstantį karą tarp FIBA ir Eurolygos. Rinktinės kapitonas Luigi Datome pasakė “Aš jau sakiau anksčiau ką manau apie šiuos FIBA "langus", kurie mane sustabdė padėti savo šaliai praeitų metų lapkričio mėnesį ir šių metų kovą".

Krepšininkas taip pat pasidalino savo mintis apie karą tarp šių sporto galiūnių “Tai yra galios karas tarp FIBA ir Eurolygos, o jis tęsiasi jau keletą metų. Praeitų metų žiema prie rinktinės prisijungė tie kas galėjo, bet, tai nebuvo stipriausi žaidėjai. Kas iš to išėjo? Galutinis produktas nebuvo toks kokio norėjo žiūrovai, jie nematė geriausių žaidėjų. Krepšinis turi žinoti kaip pritraukti kuo daugiau žiūrovų kitaip nieko gero nebus".

Sportininkui ši situacija atrodo nesąmoninga visomis prasmėmis, visi langai jam trukdo atstovauti savo šaliai, jei ne Eurolygos metu, tai iš kart po viso sezono, kai jis nėra pilnai pailsėjęs ar pasiruošęs.

Italas nėra vienintėlis žaidėjas, kuris skundžiasi tokiais pokyčiais ir tuo, kad ne visuomet gali atstovauti savo šaliai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts