M. Kalnietis buvo lyderis ir atvedė „ASVEL“ į pergalę (VIDEO)

Prancūzijoje rungtyniaujantis lietuvis antrą šv. Kalėdų dieną praleido krepšinio aikštelėje, kurioje surengė puikų pasirodymą ir padėjo komandai iškovoti pergalę. Mantas Kalnietis su atstovaujama "ASVEL" (13-2) svečiuose įveikė "Levallois" (9-6) rezultatu 79-88 (20:24, 16:22, 16:25, 27:17).

Nors nuo pirmo kėlinio antros dalies į priekį įsiveržė svečiai, kurie vėliau tik didino atotrūkį antrame ir trečiame kėlinyje bei atrodė, kad iškovos nesunkią pergalę, tačiau ketvirtasis kėlinys priklausė namams, kurie pradėjo žaisti žymiai geriau ir panaikino pusę deficito, bet dėl pergalės pakovoti nepavyko.

M. Kalnietis žaidė 24 minutes ir pelnė 18 taškų (2/3 dvitaški, 4/7 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, kartą prasižengė ir padarė 2 klaidas.

Jam talkino T. Maledon, kuris pelnė taip pat 18 taškų.

Pralaimėtojų gretose M. Yarou surinko 18 taškų, o dar 13 pridėjo J. Wrightas.