Rezultatyvus Kuzminskas nesugebėjo atvesti „Zenit“ į pergalę

Mindaugas Kuzminskas

Pirmadienio vakarą kiek netikėtą pralaimėjimą VTB vieningosios lygos rungtynėse patyrė lietuvių Mindaugo Kuzminsko bei Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda. Ji namuose 74:83 (21:30, 12:14, 23:23, 18:16) nusileido svečiams iš Saratovo „Avtodor“.

Nepaisant nesėkmės, M. Kuzminskas buvo ryškiausia figūra pralaimėjusių šeimininkų rikiuotėje. Puolėjas iš Vilniaus per 23 minutes surinko 14 taškų, o jo tautietis vidurio puolėjas A. Gudaitis pridėjo 8 taškus.

Mačo svečiai itin pakiliai pradėjo susitikimą, kuomet į apsnūdusių Piterio krepšininkų ginamą krepšį per pirmąsias 10 žaidimo minučių sukratė net 30 taškų, o į rūbinę išėjo turėdami jau dviženklį pranašumą.

Nors „Zenit“ atsitiesė po didžiosios pertraukos ir varžovams tolti nebeleido, „Avtodor“ žaidė labai sumaniai ir pergalingą pranašumą bei iniciatyvą savo rankose išlaikė iki pat finalinio švilpuko.

Sankt Peterburgo „Zenit“: Billy Baronas – 15, Mindaugas Kuzminskas – 14, Sergejus Karasiovas – 12, Igoris Volkinas – 10, Artūras Gudaitis ir Alexas Poythressas – po 8.

Saratovo „Avtodor“: Grantas Jerrettas – 20, Jaronas Johnsonas – 14, Antonas Kvitkovskis – 12 ir Pavelas Sergejevas – po 12, Željko Šakičius – 10.