M. Kalnietis puikiai skirstė kamuolius, o jo komanda iškovojo pergalę svečiuose

Prancūzijoje ir toliau žaidžiantis lietuvis vėl pademonstravo savo įžaidėjo sugebėjimus ir prisidėjo prie komandos pergalės. Mantas Kalnietis su Vilerbano ASVEL (23-7) ekipa svečiuose nugalėjo "Limoges" (17-13) rezultatu 85-74 (19:12, 29:21, 19:20, 18:21).

Jau pirmame kėlinyje mūsiškio ekipa atrodė kur kas solidžiau ir ji kurėsi pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką pranašumas buvo dviženklis ir siekė 15 taškų. Antroje rungtynių dalyje namai pradėjo žaisti šiek tiek geriau, tačiau skirtumas sušvelnino tik truputi.

M. Kalnietis per 27 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), jis taip pat atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, perėmė 2, tačiau sykį suklydo ir 2 prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo A. Noua su 17 taškų.

Pralaimėtojų gretose J. Tayloras pelnė 16.