M. Kalnietis buvo per plauką nuo dvigubo dublio, o jo komanda laimėjo (VIDEO)

Prancūzijoje rungtyniaujantis Lietuvos rinktinės įžaidėjas ir vėl demonstruoja solidų žaidimą ir pasižymi rezultatyviais perdavimais. Mantas Kalnietis su atstovaujama ASVEL (15/5) komanda svečiuose nugalėjo "Boulazac" (10/10) rezultatu 78-73 (17:15, 24:12, 21:24 16:22).

Rungtynės buvo permainingos, nors pirmus du kėlinius laimėjo svečiai, kurie susikūrė dviženklį pranašumą prieš ilgąją pertrauką, tačiau jau antroje rungtynių dalyje skirtumus pradėjo tirpti. Namų krepšininkai trečiame ir ketvirtame kėlinyje žaidė kur kas geriau bei mažino deficitą, visgi iki galo to padaryti nepavyko.

M. Kalnietis žaidė 35 minutes ir pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), jis taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius, tačiau prasižengė 4 kartus ir suklydo 2.

Rezultatyviausias buvo A. Slaughteris su 15 taškų, dar 14 pridėjo D. Lightly.

Pralaimėtojų gretose K. Chery pelnė 18, N. De Jong 15, T. Leslie 12.