M. Kalnietis buvo naudingiausias, tačiau savo komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo (VIDEO)

EuroCup "7days" turnyre pralaimėjimą namuose patyrė mūsiškio atstovaujama komanda ir užleido lyderio poziciją "Valencijai". Mantas Kalnietis su "ASVEL" (6/3) ekipa turėjo pripažinti svečių "Partizan" (3/6) pranašumą atkaklioje kovoje. Galutinis rungtynių rezultatas 75:78 (12:17, 20:20, 25:19, 18:22).

Atkaklioje kovoje pirmavo, tai viena, tai kita komanda, bet galutinį tašką padėjo laimėtas ketvirtasis kėlinys, kuriame geriau pasirodė Serbijos ekipa.

M. Kalnietis per 25 minutes pelnė 10 taškų (1/1 dvitaškis, 2/7 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, perėmė taip pat tiek, išprovokavo 4 pražangas ir pats prasižengė 2 kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo Miro Bilan su 17 taškų.

Nugalėtojų gretose net trys žaidėjai pelnė po 15 taškų, Marcusas Paige, Jock Landale, Aleksej Nikolič.