M. Kupšas su „Hapoel“ iškovojo Izraelio taurę

Izraelyje žaidžiantis lietuvis su savo komanda iškovojo pirmą trofėjų šiame sezone. Mindaugas Kupšas su Jeruzalės „Hapoel“ taurės finale pranoko Tel Avivo „Maccabi“ rezultatu 84:83 (28:20, 18:26, 17:19, 21:18).

Rungtynes geriau pradėjo lietuvio ekipa, tačiau jau prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo lygus. Antroje mačo dalyje žaidimas klostėsi apylygiai. Tiesa, likus žaisti 5 minutes pirmavo „Maccabi“ krepšininkai, tačiau „Hapoel“ sugebėjo rasti kelią į pergalę.

M. Kupšas per 17 minučių surinko 9 taškus (2/7 dvitaškiai, 5/6 baudos metimai), jis taip atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.