M. Kuzminskas – apie pasiruošimą sezonui, rinktinę ir A. Gudaitį NBA

Nors Mindaugas Kuzminskas jau buvo pradėjęs dirbti su Milano „AX Armani Exchange“ ekipa, lietuvis turi galvoti jau ir apie šalies rinktinę.

Vis dėlto puolėjas spėjo duoti interviu Milano ekipai, kuriai papasakojo apie savo pasiruošimą artėjančiam sezonui, apie rinktinės tikslus bei

„Kiekvieną kartą, kai nedarydavau kažko, jausdavausi kaltas. Pradedant nuo pirmos dienos, dariau jogą, plaukiojau ir žingsnis po žingsnio pradėjo dirbti su svoriais ir krepšinio kamuoliu. Turėjau fizikinio rengimo trenerį ir man taip pat padėjo mano brolis, kaip mano asmeninis treneris“, – teigė lietuvis.

„Tikimės, kad pateksime į pasaulio čempionatą. Lietuva yra krepšinio šalis, tad šalies nuotaika priklauso nuo to, kaip mes žaidžiame. Jeigu žaidžiame gerai, tai ir nuotaika gera, jeigu ne taip gerai – tai ir ta nuotaika ne tokia puiki. Tikslai yra patys aukščiausi. Ypač po to, kai Olimpinėse žaidynėse ir Europos čempionate nepasirodėme taip gerai, tad norime atsigauti. Norime parodyti, kad vis dar esame viršūnėje“, – apie rinktinę kalbėjo M. Kuzminskas.

Puolėjas taip pat prakalbo ir apie savo komandos draugą Artūrą Gudaitį.

„Pamenu, kai vieno interviu metu, kai dar jis buvo Lietuvoje, kažkas manęs paklausė, kuris lietuvis galėtų patekti į NBA? Ir aš iškart paminėjau Artūrą. Manau, kad jeigu jis yra tinkamoje vietoje, tinkamu laiku, jis gali būti labai geras žaidėjas ir manau, kad Milanas ir yra jam labai gera vieta. Jis jaučiasi čia svarbus, visi jį gerbia. AŠ labai dėl jo džiaugiuosi, kadangi jis yra ne tik geras žaidėjas, bet ir geras žmogus, kas kartais yra netgi svarbiau“, – kalbėjo M. Kuzminskas.

Visas M. Kuzminsko interviu:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts