Oficialu: M. Kuzminskas atleistas iš „Knicks“ ekipos

Ilgai lauktas sprendimas dėl Mindaugo Kuzminsko ateities buvo priimtas sekmadienio vakarą.

„Knicks“ komanda pranešė, jog lietuvis buvo atleistas iš jų ekipos.

Niujorko klubą M. Kuzminskas buvo priverstas palikti po to, kai ekipa turėjo atlaisvinti vietą komandos sudėtyje po diskvalifikacijos grįžusiam Joakimui Noah.

Į „Knicks“ lietuvis atvyko prieš praėjusį sezoną, kuriame debiutavo NBA lygoje. Debiutiniame sezone jis usžaidė 68 mačus, per kuriuos aikštėje vidutiniškai praleido po 14,9 minutės ir pelnė po 6,3 taško.

Tiesa, šį sezoną pasikeitus komandos vadovybei lietuviui nebeliko vietos ekipoje. Vos kartą dviems minutėms šio sezono metu į aikštę išleistas lengvasis krašto puolėjas iš viso sužaidė vos dvi minutes. Dažniausiai M. Kuzminskas net nebūdavo registruojamas „Knicks“ mačams.

„Mes negalime net išreikšti tos pagarbos, kurią ši organizacija turi Mindaugui. Jo profesionalumas ir darbo etika buvo labai vertinama tarp jo komandos draugų, trenerių ir visos komandos darbuotojų. Šis priimtas sprendimas mums buvo labai sunkus. Mes linkime žaidėjui viso ko geriausio per jo tolimesnę karjerą“, – paskelbdamas apie sprendimą atleisti žaidėją kalbėjo „Knicks“ generalinis vadybininkas Scotas Perry.

Po šio „Knicks“ sprendimo M. Kuzminskas pateko į atleistųjų žaidėjų sąrašą. Jame esančius žaidėjus per 48 valandas į savo sudėtį gali pasikviesti bet kuri kita NBA lygos komanda, kuri pasiūlytų identišką atleisto žaidėjo sutartį. Priminsime, kad pagal galiojantį kontraktą M. Kuzminskas šį sezoną uždirbs 3 milijonus dolerių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts