Susidomėjimo sulaukęs M. Kuzminskas įtrauktas į „Knicks“ mainomų žaidėjų sąrašą

Šį sezoną progos pasirodyti aikštėje dar negavęs Niujorko „Knicks“ puolėjas Mindaugas Kuzminskas netrukus gali atsidurti kitoje ekipoje.

New York Post žurnalistas Marcas Bermanas pranešė, kad lietuvis atsidūrė komandos mainomų žaidėjų sąraše ir jau susilaukė susidomėjimo iš kitų komandų. Nors klubai, kurie domisi žaidėjo paslaugomis nėra įvardinti, tačiau žurnalisto teigimu, prieš M. Kuzminskui pasirašant sutartį su „Knicks“ ekipa juo domėjosi ir „Lakers“, „Cavaliers“ bei „Hawks“ klubai.

Būtent „Lakers“ yra laikoma realiausia kandidate pasiūlyti mainus Niujorko klubui, nes šiai komandai šiuo metu yra reikalingas būtent tokios pozicijos žaidėjas. Taip pat pastebima, jog Los Andželo ekipai itin praverstų M. Kuzminsko gebėjimas pataikyti iš toli, nes komandai trūksta užtikrintai tritaškius metančių žaidėjų.

Šiame sezone 28-erių metų lietuvis jau praleido devynerias savo komandos rungtynes, taip nė karto ir neįžengęs į aikštę. Krepšininko kontraktas su dabartine ekipa galioja iki šio sezono pabaigos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts