M. Kuzminskas susitiko su „Lakers“ vadovais

Mindaugo Kuzminsko naujo klubo paieškos pasistūmėjo į priekį – pranešama, jog lietuvis susitiko su Los Andželo „Lakers“ atstovais.

ESPN žurnalisto Ohmo Youngmisuko pranešimu, „Lakers“ ir toliau domisi galimybe įsigyti Lietuvos rinktinės narį, o neseniai susitiko su pačiu žaidėju ir aptarė galimybę pasikviesti jį į savo gretas. Los Andželo klubas ieško būtent M. Kuzminsko pozicijos žaidėjo, kuris galėtų pagerinti komandos pataikymą iš tolimesnių distancijų.

Tiesa, norėdami įsigyti lietuvį, Los Andželo komanda turėtų atsisveikinti su vienu iš savo komandos žaidėjų. Manoma, kad realiausias galimybes palikti komandą turi Andrew Bogutas, Corey Breweris ir Tyleris Ennisas.

Kiek anksčiau buvo skelbta, kad praėjusį sezoną 68 rungtynes sužaidusio ir po 6,3 taško per 14 minučių rinkusio žaidėjo paslaugomis taip pat domisi Atlantos „Hawks“, Čikagos „Bulls“ ir Milvokio „Bucks“ klubai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts